فناوری اطلاعات رایساز

چگونه یک لوگو حرفه ای طراحی کنیم؟!

نوشته شده توسط مدرس | یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

چگونه یک لوگو حرفه ای طراحی کنیم؟!
1466

طراحی لوگو حرفه ای..
چشمانتان را ببندید و لوگو حرفه ای اپل را مجسم کنید. حالا لوگو حرفه ای نایک را به یاد آورید. شرط میبندیم در کسری از ثانیه تصویری از آنها در ذهنتان شکل گرفت. چون آنها در یادتان مانده اند.

همانطور که میبینید، لوگو حرفه ای چیزی فراتر از یک سمبل ساده است. تصویری رمزی است. لوگو نمای شرکت شماست. ارائه دهنده تمامی احساسات پایدار و بازنمایی بصری بسیار مهمی از نوع و نحوه کار شما می باشد. بنابراین هنگام طراحی آن باید حداکثر دقت و ظرافت به کار گرفته شود. اگر شما اکنون یک لوگو دارید همین دقت و ظرافت باید برای بازطراحی آن انجام شود. از توجه به هیچ جزئیاتی دریغ نشود.

از فونت گرفته تا رنگ آن، تا استفاده از فضای نگاتیو و اطرافش و زیبایی و ظرافت عناصر به کار رفته در آن به شدت بر روی دیده شدن شرکت شما و محصولی که ارائه میکنید تاثیر دارد.

۱۰سوالی که می بایست زمان طراحی لوگو از خود بپرسید

آیا لوگوی شما مشتری را جذب میکند یا عقب می نشاند ؟ آیا به اندازه کافی مشخص و برجسته است یا در پس زمینه محو است؟ آیا به وضوح برند شما را معرفی میکند یا باعث اشتباه گرفتن شما با رقیبانتان می شود؟ اینها سوالات حساسی هستند که در طول فرایند تحقیق و طراحی باید پرسیده شوند. و پس از توجه به تمامی جزئیات، با ترکیب تمامی موارد و نکات به یک لوگوی خوب دست پیدا کرد.

 


نظرات


    ارسال نظر

    کپچا کد