فناوری اطلاعات رایساز

نقش گرافیک در طراحی وب سایت

نوشته شده توسط خانی | ﺳﻪ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶

نقش گرافیک در طراحی وب سایت
1900

نقش گرافیک در کاربرد طراحی سایت:  هنگامی که سخن از طراحی سایت گرافیکی به میان می آید منظور ایجاد ترکیبی از محتوا ، رنگ ها و تصاویر می باشد که به منظور انتقال هدف وب سایت به بهترین صورت مورد استفاده قرار می گیرند . از آن جایی که امروزه در دنیای تجارت آنلاین رقیبان بسیاری وارد کار شده اند هم چون دنیای تبلیغات ، در دنیای طراحی وب سایت نیز یکی از موارد با اهمیت ، استفاده از این ترکیب ها در راستای جلب توجه کاربران می باشد . اگر نگاهی به وب سایت های گوناگون ، روزنامه ها و مواردی از این قبیل داشته باشید قطعا متوجه میزان اهمیت طراحی گرافیکی خواهید شد .

طراحی وب سایت و تاثیر ترکیب های رنگی

در واقع ترکیب های رنگی در کنار تصاویر مرتبط با موضوع می توانند در جلب توجه مخاطبین به یک مسئله ی خاص بسیار تاثیرگذار باشند . به طور کلی در وب سایت هایی که از طراحی گرافیکی استفاده نشده باشد ، در انتقال پیام وب سایت دچار مشکلات بسیاری خواهند شد . یکی از مسائلی که طراحان وب سایت هر روزه با آن سر و کار دارند روش های طراحی لوگو ، طراحی صفحات گوناگون وب سایت و مواردی از این قبیل مواجه هستند ، از این رو اگر طراح وب سایت شما در این موارد به خوبی عمل نماید نهایتا وب سایتی موفق خواهید داشت .


طراحی سایت و طراحی صفحه نخست

نخستین صفحه از هر وب سایتی مهم ترین بخش آن وب سایت به حساب می آید . در واقع ماندن یا نماندن یک کاربر در وب سایت شما به این صفحه وابسته می باشد زیرا اولین چیزی است که در بدو ورود به وب سایت تان با آن مواجه می شود . از جمله مواردی که می توانند در افزایش جذابیت صفحه اصلی یک طراحی سایت تاثیرگذار باشند عبارت اند از به کار گیری تکنیک های طراحی تمیز و عدم استفاده از شلوغی ها .


طراحی سایت و اهمیت لوگو

داشتن یگ لوگوی اختصاصی می تواند در رساندن موضوع وب سایت تان به کاربران و افزایش اعتبار وب سایت تان موثر باشد . جایگاه لوگو در وب سایت تان و رنگ های به کار رفته در آن می تواند در میزان جذب مشتری تاثیرگذار باشد .


نظرات


    ارسال نظر

    کپچا کد