فناوری اطلاعات رایساز

تکنولوژی های جدید در طراحی سایت

نوشته شده توسط احمدی | ﺳﻪ شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

تکنولوژی های جدید در طراحی سایت
2473

 

امروزه طراحی سایت نسبت به گذشته تحولات بسیار زیادی را داراست . اما استفاده از تکنولوژی های جدید در  طراحی سایت عاملی است که در موفقیت هر سایتی تاثیر گذار خواهد بود . اما به چه دلیل ؟ معمولا توسعه دهندگان برای بهینه شدن وب سایت ها روش های نوینی در طراحی سایت ارائه می نمایند از این رو استفاده از این روش های باعث می شود روند رو به رشد نحوه ساخت سایت ایجاد گردد.

تکنولوژی های نوینی که در طراحی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، استفاده از تکنولوژی های ایجکس ، جی کوئری  و … است . مطمئنا تمامی شما این را در ذهن دارید که در روزگاران گذشته طراحی سایت فلش از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بود که این تکنولوژی با آمدن تکنولوژی های نوینی که نام برده شد از عرصه رقابت در دنیای طراحی سایت کنار رفت .

 

از این رو این نکته را در نظر داشته باشید که هیچگاه در طراحی سایت خود از فلش استفاده ننمایید و بجای استفاده از این تکنولوژی قدیمی به طراح سایتتان اعلام نمایید که از ایجکس و جی کوئری استفاده نمایند .

از دیگر موضوعاتی که در طراحی سایت با تکنولوژی های جدید باید رعایت شود استفاده از HTML5 و CSS3 در طراحی سایت است . از آنجایی که موتور جستجوی قدرتمندی همچون گوگل هم به استفاده از تکنولوژی های جدید در طراحی سایت تاکید دارد . استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی سایت باعث می شود رشد بسیار محسوسی در رتبه تان در موتور جستجوی گوگل را هم شاهد باشید .

 

چگونه یک سایت استاندارد داشته باشیم ؟

طراحی سایت حرفه ای و استاندارد و مطابق تکنولوژی های روز دنیا یکی از خدمات شرکت فناوری اطلاعات رایساز می باشد که اعضای تیم با در نظر گرفتن نیازهای شما بهترین خدمات رسانی ممکن را در ساخت انواع وبسایت اعم از : وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، دانلود، شخصی، خدماتی و غیره را ارائه می کنند. 

شما می توانید از کارشناسان رایساز برای مشاوره رایگان طراحی سایتتان استفاده نمایید. این شرکت برای راهنمایی شما جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت و مشاوره تجارت الکترونیک برگزار می نماید .

 


نظرات


    ارسال نظر

    کپچا کد